Poznaj firmy w Lider Park

Żyjemy w symbiozie, uzupełniając się wzajmenie
swoimi usługami przez co nasz rozwój następuje szybciej

Liderzy zapraszają do swoich usług

AMR Marcin Kempka

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze ubezpieczenia, skrojone na miarę Państwa potrzeb, m. in.: komunikacyjne, majątkowe, OC firmy, OC prywatne, transportowe (OCP Krajowe, OCP Międzynarodowe, Kabotaż), jak również turystyczne, od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz wiele, wiele innych skrojonych na miarę Twoich potrzeb.

Świadczymy również usługi w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców. Doradzamy oraz wykonujemy kompleksową obsługę w tym zakresie, a między innymi tworzymy analizy czasu jazdy i pracy pod kątem kontroli Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy. Nasze raporty i analizy są zgodne z wytycznymi wszelkich służb kontrolujących firmy transportowe w całej Europie.

KEMPKA Sp. z o.o.

Prawie 30 lat doświadczenia w branży transportowej, setki kursów w całej Europie, nowoczesny park blisko 50 pojazdów, najnowsze rozwiązania teleinformatyczne pozwalające na bieżący monitoring statusu towarów. Szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się transportem produktów lub odpadów? Jesteś na najlepszej drodze!

Posiadamy zezwolenie na transport odpadów i towarów niebezpiecznych w pełnym zakresie na terenie całej Europy. Pracujemy zarówno dla klientów krajowych, jak i zagranicznych wożąc ładunki szczególnie do takich krajów jak: Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Włochy, Austria, Szwajcaria, Francja, Czechy, Słowacja, Wielka Brytania czy Hiszpania.

Serwis ogumienia

test

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Stacja Kontroli Pojazdów wykonuje badania techniczne pojazdów:
- osobowych i dostawczych
- ciężarowych
- ciężarowych do przewozu materiałów niebezpiecznych
- autobusów
- autobusów o dop. prędkości do 100 km/h
- zasilanych gazem LPG
- ciągników rolniczych
- motocykli i motorowerów
- sprowadzonych z zagranicy
- przyczep i naczep

RBM Technik MOSKAL Sp. j.

Firma RBM Technik jest obecna na rynku Polskim od 2008 roku. Zajmujemy się profesjonalnym serwisem wózków widłowych, sprzedażą części zamiennych oraz fachowym doradztwem. Poprawnie wykonywana praca zgodnie z zaleceniami oraz profesjonalna obsługa serwisowa pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera w województwie świętokrzyskim. Od 2009 roku nasi serwisanci obecni są także w województwie małopolskim i śląskim.

Stacja Paliw

Automatyczna i bezpieczna stacja paliw czynna całą dobę. W ofercie dostępny jest olej napędowy oraz benzyna bezołowiowa Pb95 najwyższych parametrów, co potwierdzone jest certyfikatem jakości ORLEN BAQ.

Aktualna cena paliwa

Z DNIA 15.07.2021

  • ON5.52
  • 955.77
  • AdBlue1.90

Lista Firm

Odwiedź Nas

Wyznacz trasę wpisując swój adress

43-170 Łaziska Górne
ul. Łazy 20

Skontaktuj się
poprzez formularz

Napisz do nas! Odpowiemy w ciągu 24h!

Pola oznaczone gwiazdką* są obowiązkowe