Praca kierowca CE – śląskie

mężczyzna przy aucie

Oferujemy pracę dla kierowców C+E w Łaziskach Górnych. Poszukujemy doświadczonych kierowców specjalizujących się zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym. Jako renomowane przedsiębiorstwo z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży transportowej gwarantujemy dobre warunki zatrudnienia, w tym:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do rezultatów pracy;

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie transportowej;

  • nowoczesny tabor i profesjonalne narzędzia pracy;

  • elastyczne grafiki pracy z uwzględnieniem indywidualnych preferencji;

  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych;

  • korzystne warunki socjalne i pakiety dodatkowe;

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Zakres obowiązków i wymagania dla kandydatów

Rekrutacja kierowców C+E w śląskim skierowana jest to osób posiadających prawo jazdy kategorii C+E i mających min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowcy. Od kandydatów oczekujemy umiejętności obsługi pojazdów typu wywrotka, ruchoma podłoga lub plandeka. Ponadto warunkami koniecznymi są:

  • znajomość przepisów i procedur dotyczących transportu drogowego;

  • punktualność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;

  • dobra orientacja w terenie i umiejętność korzystania z nawigacji GPS;

  • umiejętność efektywnej komunikacji i profesjonalnego podejścia do klientów.

Podczas pracy kierowcy C+E w śląskim zajmować się będziesz realizacja przewozów na trasach krajowych lub międzynarodowych pojazdami typu wywrotka, ruchoma podłoga lub plandeka. Odpowiadać będziesz za terminową i bezpieczną dostawę towarów na terenie całego kraju lub poza jego granicami. Oczekujemy także utrzymywania pojazdu w czystości i dobrym stanie technicznym.

Jeśli posiadasz doświadczenie jako kierowca kat. C+E, a także umiejętność obsługi pojazdów typu wywrotka, ruchoma podłoga lub plandeka, zapraszamy do aplikowania. Dołącz do naszego zespołu i pracuj w dynamicznej firmie, która stawia na profesjonalizm i jakość usług transportowych.